Vragen? Bel 0521 - 44 10 55
Klik op een van de afbeeldingen om deze te vergroten. Gebruik de pijltjes ernaast om door de galerij heen te gaan.
NIESMANN+BISCHOFF FLAIR 7100i INTEGRAAL, BAR-ZIT
2.8 JTD 158 PK GETUNED, INCL. MOTOR AIRCO EN ABS/ASR
118.780 KM, MAART 2004, OP ALKO TANDEM-AS CHASSIS 5000 KG
Lengte : 7.80 m
Breedte: 2.39 m
Hoogte : 3,15 m
Gewicht: 3870 kg
2 slaapplaatsen
Deze bijzondere Flair 7100i is verkregen via inruil op een jonge Hymer, rechtstreeks van 1e eigenaar, aantoonbare kilometers, alle onderhoudshistorie is aanwezig.
De prachtige Niesmann+Bischoff Flair 7100i is voorzien van een ALKO Maxi chassis, met een technisch maximum gewicht van 5000 kg. Het heavy tandem-as chassis is voorzien van luchtvering wat garant staat voor optimaal rijcomfort en een stabiele wegligging. Uitgevoerd met de betrouwbare Fiat 2.8 JTD, getuned naar 158 PK. Voorzien van stuurbekrachtiging, startonderbreker, motorairco, ABS/ASR, cruisecontrol en mistlampen. Het dashboard in luxe wortelhout design met een radio/CD, achteruitrijcamera, elektrisch bedienbare spiegels.
2 comfortabele met leer beklede pilotestoelen draaibaar naar gezellige comfort barzit met lange zijbank. Het prachtige interieur bestaat uit leder-bekleding met Kirschbaum hout decor, wat met zijn vele sfeerverlichting een bijzonder mooi effect geeft. In de cabine zijn kastjes gemonteerd in plaats van een hefbed. Dit maakt een bijzonder ruime salon. Alle ramen zijn voorzien van plissévouwverduistering en bij het voorraam een electrisch rolluik.
De comfort ingangsdeur is voorzien van een raam, schuifbare hordeur en een elektrisch en geïntegreerde opstap, de royale hoekkeuken bevat een spoelbak en 3 pits kooktoestel met ontstekingsautomaat, electrische dakventilator erboven en diverse gelagerde laden met verrassend veel bergruimte voor het kookgerei en boodschappen, grote dubbeldeurs koelkast 140 ltr met aparte vriezer en volautomatische omschakeling van 220 Volt / 12 Volt / gas.
Het slaapgedeelte heeft een ruim 2 persoons bed met binnenvering matras op lattenbodem. De bijzonder ruime sanitaire ruimte heeft rechts een royale douchecabine en links het toilet met extra kastruimte en ruime wastafel. Dit betreft een uitvoering met een dubbele vloer met veel extra bergruimte en grote garage bereikbaar dmv. een grote deur zowel links als rechts.
De schoon- en vuilwatertank bevinden zich in de (verwarmde) dubbele vloer.
De camper is voorzien van ALDE vloeistofverwarming met motorwarmtewisselaar, Truma extra cabineverwarming, extra huishoud accu, omvormer 1000 Watt, 2 zonnepanelen, fietsendrager garage, Truma Duocontrol gasflesomschakeling met crashsensor en BBQ aansluiting, automatische schotel Oyster 85 met extra tv in de slaapkamer.
Enkele highlights van deze Niesmann+Bischoff Flair 7100i;
· Origineel Nederlandse camper
· Afkomstig van 1e eigenaar
· Onderhoudshistorie aanwezig
· Royaal voorzien van opties
· Topkwaliteit van Niesmann+Bischoff
Binnenkort al op reis met deze topcamper? Bel nu voor een bezichtiging.
Neem dan contact met ons op! U kunt ons, ook buiten de reguliere kantoortijden, bereiken op 0521 - 44 10 55. Wij beantwoorden graag uw vragen en/of plannen een afspraak met u!