Vragen? Bel 0521 - 44 10 55
HYMERMOBIL B 508 SL COMPACTE INTEGRAAL / LUXE UITVOERING
2.3 MJET 131 PK, INCL. MOTOR AIRCO EN ABS/ASR
37.800 KM, APRIL 2011
Deze luxe en efficiënt ingedeelde integraal camper is van hoogwaardige kwaliteit. Bijzonder ruime indeling, zeer geschikt voor een lang verblijf en verre reizen. --Mooie complete uitvoering!--
Deze prachtige Hymer B 508 SL is uitgevoerd met de zuinige Fiat 2.3 Mjet 131 PK motor. Voorzien van stuurbekrachtiging, startonderbreker, motor airco, ABS/ASR, cruisecontrol en mistlampen. Het dashboard in luxe wortelhout design met een Blaupunkt radio/CD, bestuurdersairbag en electrisch bedienbare ramen en spiegels.
Omdat de toegangsdeur achterin de camper is geplaatst, krijg je bij binnenkomst direct een ruimtelijk gevoel. Eerst kom je in de luxe hoekkeuken, waarachter een royale zithoek uitnodigt tot heerlijk relaxen. De beide draaibare voorstoelen bieden, samen met de lange bank en de L-bank, aan zeven volwassenen een prima zitplaats. Twee grote zijramen laten veel licht tot het interieur toe. Het interieur bestaat uit de exclusieve Hymer unieke stijl meubels in combinatie met zeer chique alcantara bekleding met lederinleg, wat met de vele dimbare sfeerverlichting een bijzonder mooi effect geeft. Alle cabine ramen zijn voorzien van plissé-vouwverduistering.
Bovenin de cabine bevind zich een ruim 2 persoons hefbed met binnenveringmatras op lattenbodem, terwijl van de uitschuifbare zijbank ook een 1 persoons bed gemaakt kan worden. Met een simpele aanpassing zijn er 2 slaapplaatsen extra bij te maken. Dit betreft een Hymer SL Serie en bevat een dubbele bodem met veel extra bergruimte bereikbaar dmv. diverse luiken van buitenaf.
De camper is voorzien van Truma CP Plus verwarming/boiler met energiekeuze gas/electrisch in combinatie met ringverwarming. De 120 L schoon- en 100 L vuilwatertank bevinden zich in de (verwarmde) dubbele bodem. Het bevat tevens extra bergruimtes bereikbaar dmv. diverse kleppen aan de buitenkant, waar u tafel en stoelen eenvoudig opbergt.
Met een groot zonnepaneel welke de beide huishoudaccu's altijd voorziet van voldoende stroom, grote Omnistor luifel, automatische satellietschotel Oyster type Caro met TV, en fietsendrager is deze camper heel compleet.
De comfort ingangsdeur is voorzien van een raam, schuifbare hordeur en een elektrisch en geïntegreerde opstap, de royale hoekkeuken bevat een spoelbak en 3 pits kooktoestel met ontstekingsautomaat, diverse gelagerde laden met verrassend veel bergruimte voor het kookgerei en boodschappen, grote dubbeldeurs koelkast met aparte vriezer, luxe bakoven en volautomatische omschakeling van 220 Volt / 12 Volt / gas. Tegen de achterwand is een kastenwand, met hang- en legruimte in overvloed.
Links achterin bevind zich een ruime badkamer met royale douchecabine en een Tethford C250 toilet met SOG automatische ontluchting en een wastafel met extra kastruimte.
HYMER B 508 SL, BIJZONDER RUIME EN COMPACTE UITVOERING! SLECHTS 6 METER!
Enkele belangrijke kenmerken van deze Hymermobil:
Een Hymermobil is gefabriceerd voor een extra lange levensduur.
Deze camper is te bezichtigen in Marknesse. Bezoek op afspraak. Bel naar 0527 - 204056.
TROUWBORST CAMPERS, UW HYMER PARTNER VOOR EEN GOED ADVIES!
Neem dan contact met ons op! U kunt ons, ook buiten de reguliere kantoortijden, bereiken op 0521 - 44 10 55. Wij beantwoorden graag uw vragen en/of plannen een afspraak met u!