Vragen? Bel 0521 - 44 10 55
Klik op een van de afbeeldingen om deze te vergroten. Gebruik de pijltjes ernaast om door de galerij heen te gaan.
HYMER EXSIS I 578 INTEGRAAL ENKELE BEDDEN
2.3 MJET 150 PK, INCL. MOTOR AIRCO EN ABS/ASR
93.504 KM, APRIL 2015 OP COMFORTABEL ALKO CHASSIS
Lengte : 6.75m
Breedte : 2.22m
Hoogte : 2.75m
Kentekengewicht: 2840 kg
De compacte Hymer Exsis I 578 is voorzien van de zuinige Fiat 2.3 Mjet 150 PK met ALKO chassis met verhoogde voorvering wat garant staat voor comfortabel en stabiel rijgedrag. Voorzien van stuurbekrachtiging, startonderbreker, cruise control, motorairco, ABS/ASR.
Het dashboard in luxe design met een JVC Radio/CD, en achteruitrij-camera, bestuurders- en bijrijdersairbag, en elektrisch bedienbare ramen en spiegels.
2 comfortabele Aguti Ergoflex pilotestoelen, in hoogte verstelbaar en kantelbaar, draaibaar naar gezellige en comfortabele zitgroep, met een groot panoramadak erboven. Het interieur bestaat uit het Hymer Palatino Apfel meubeldecor in combinatie met chique stof bekleding, wat met de vele LED sfeer-verlichting een bijzonder mooi effect geeft. Alle ramen zijn voorzien van plissé vouwverduistering. De comfort ingangsdeur is voorzien van een raam, elektrische opstap en schuifbare hordeur.
De compacte keuken heeft een luxe keukenblad met spoelbak en 2 pits kooktoestel en voldoende bergruimte voor het kookgerei en boodschappen, met de luxe Dometic TecTower 160 ltr. koelkast aparte vrieskast en grill-oven.
Slim uitgevoerde badkamer met wastafel en Thetford toilet met extra kastruimte en ruime douchecabine. De schoonwatertank 100 L is geïsoleerd en verwarmbaar in de vloer weggewerkt.
Het slaap gedeelte heeft achter 2 enkele bedden met meerzone koudschuim matras, waaronder zich ruime (hang)kasten bevinden. In de cabine is een hefbed welke 2 royale slaapplaatsen bied.
De camper is verder voorzien van een Truma Combi 6 verwarming/boiler met ringverwarming, een grote luifel, fietsendrager, LPG installatie met buitenvuller, Abus extra veiligheids sloten, extra huishoudaccu, zonnepaneel en omvormer 12/220V.
Enkele highlights van deze Hymer;
· Compacte uitvoering (slechts 6.75 m)
· Hoogwaardige Hymer kwaliteit en isolatie
. ALKO chassis met verhoogde voorvering
· Onderhoudshistorie aanwezig
Hymer, Comfort zonder compromissen!
Binnenkort al genieten van deze camper? Bel voor een bezichtiging
HULST CAMPERS, UW HYMER PARTNER !
Neem dan contact met ons op! U kunt ons, ook buiten de reguliere kantoortijden, bereiken op 0521 - 44 10 55. Wij beantwoorden graag uw vragen en/of plannen een afspraak met u!